Rozszerzenie Bing Chat for all Browsers zostało zablokowane przez Microsoft. Rozszerzenie, które pozwala na korzystanie z Bing Chat na innych przeglądarkach niż Edge, zostało zabronione przez Microsoft i Google z powodu naruszenia znaków towarowych.

Bing Chat, które jest używane do tworzenia obrazów i treści krótkiej formy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji dostępne jest tylko w systemie Windows lub w przeglądarce Microsoft Edge. Niestety, ale użytkownicy innego oprogramowania mają problem jeśli chcą skorzystać z AI giganta. Wcześniej było to możliwe właśnie za pomocą rozszerzenia Bing Chat for all Browsers.

Untitled design 2023 07 03T123057

Microsoft planuje wprowadzić Bing Chat na inne przeglądarki w przyszłości, ale musi się spieszyć, ponieważ konkurenci również opracowują własne narzędzia AI. Wystarczy wspomnieć tutaj o przeglądarce Opera One i ich projekcie Aria. Przypomnijmy, że Opera One wprowadziła do przeglądarki internetowej natywną AI o nazwie Aria. Jest to pierwsza tego typu implementacja w przeglądarce Opera, która w połączeniu z nowym paskiem poleceń umożliwia użytkownikom bezpośrednie korzystanie z generatywnej sztucznej inteligencji, bezpłatnie. Nowa Opera One to przeglądarka przeprojektowana od nowa, pod kątem korzystania z internetu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Działa to podobnie jak w przypadku Bing Czat w przeglądarce Microsoft Edge.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst