Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Już w najbliższą środę Samsung rozpocznie przedsprzedaż swoich najnowszych smartfonów z serii Galaxy S24. Przedstawiciele jednego z oddziałów Samsunga zdradzili, jakie atrakcyjne prezenty będą dołączone do zamówień.

Według najnowszych informacji z Austrii, Samsung przygotował atrakcyjne prezenty dla osób, które zamówią w przedsprzedaży smartfony Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra. Najważniejszym z nich jest możliwość kupienia modelu z większą pojemnością pamięci w tej samej cenie, co słabszy wariant. To znaczy, że za model z 256 GB pamięci zapłacimy tyle, co za 128 GB, za 512 GB tyle, co za 256 GB, a za Samsunga Galaxy S24 Ultra 1 TB tyle, co za wersję z 512 GB.

galaxy s24 przedsprzedaz gratisy

Program odkup – Galaxy S24.

Jeśli chcecie wymienić swój stary smartfon lub tablet na nowy model Samsunga, możecie skorzystać z programu odkupu. Samsung oferuje wam zniżkę 100 euro na zakup Galaxy S24, jeśli zdecydujecie się oddać swoje stare urządzenie. Nie musi to być najnowszy model, wystarczy że jest sprawny i nie jest rozbity. Jeśli macie jakieś pytania, możecie skontaktować się z czatem Samsunga, który chętnie wam pomoże.

Kolory na wyłączność.

Według serwisu saminsider.com, nowe smartfony będą miały dostępne specjalne wersje kolorystyczne, które będą dostępne tylko w sklepie Samsunga. Dla modeli Galaxy S24 i Galaxy S24+ będą to:

  • Jade Green,
  • Sapphire Blue,
  • Sandstone Orange.

Natomiast dla Galaxy S24 Ultra będą to:

  • Titanium Green,
  • Titanium Blue.

Galaxy Unpacked 2024 już 17 stycznia i przedsprzedaż.

Wydarzenie Galaxy Unpacked 2024 odbędzie się 17 stycznia 2024 roku o godzinie 19:00 polskiego czasu. Według najnowszych informacji przedsprzedaż Galaxy S24 ma ruszyć jeszcze w trakcie Galaxy Unpacked lub zaraz po zakończeniu wydarzenia. Przedsprzedaż może potrwać nawet do 30 stycznia 2024 roku.

Nie byłem zaskoczony bonusami w przedsprzedaży. Są one praktycznie takie same co roku. Myślę, że Samsung będzie jeszcze oferował słuchawki lub zegarki do Galaxy S24. Takie zestawy też powinny się znaleźć. Nie spodziewałbym się jednak, że promocje będą się łączyć.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst