Premiera Galaxy M35 z potężną baterią 6000 mAh zbliża się wielkimi krokami. Po sukcesie modeli Galaxy A35 i Galaxy A55, Samsung rozszerza swoją ofertę o nowy model z serii Galaxy M, który już zadebiutował na wybranych rynkach, takich jak Brazylia i Indie.

Teraz wygląda na to, że Galaxy M35 jest gotowy do wprowadzenia na rynek, o czym świadczą liczne certyfikaty, które otrzymał, w tym w Indiach, gdzie na stronie wsparcia technicznego Samsunga pojawił się numer modelu SM-M356B/DS, sugerujący obsługę 5G i dual-SIM.

Na stronie wsparcia technicznego Samsunga w Indiach pojawiły się informacje o Galaxy M35, wskazując na jego nadchodzącą premierę. Telefon, który przeszedł certyfikację FCC, oferuje łączność 2G, 3G UMTS, 4G LTE, 5G poniżej 6 GHz, a także Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 i NFC.

Z dokumentów FCC wynika, że Galaxy M35 będzie wspierał ładowanie o mocy 25W, co oznacza brak aktualizacji do szybszego ładowania 45W, dostępnego w modelu Galaxy M55.

Dodatkowo, certyfikat Dekra ujawnił, że bateria o pojemności 5880 mAh (prawdopodobnie reklamowana jako 6000 mAh) została wyprodukowana przez chińską firmę Ningde Amperex Technology Limited, znaną również jako Amperex. Jest to ta sama bateria, która została użyta w modelu Galaxy M15 5G.

Według doniesień, Galaxy M35 ma oferować ekran Super AMOLED Full HD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz, procesor Exynos 1380 (użyty również w modelach Galaxy A34 i A54), 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia do 8 GB RAM i 256 GB pamięci. Telefon ma działać na systemie Android 14 prosto z pudełka.

Cena Galaxy M35 w Indiach może wynosić poniżej 20 000 INR (około 240 dolarów). Model ten może również trafić na rynki w Bangladeszu, Nepalu, Sri Lance oraz innych krajach Azji i Ameryki Łacińskiej.

Niestety, w tym momencie nie ma jeszcze konkretnych szczegółów dotyczących projektu i obudowy nowego Galaxy M35. Mimo to mam nadzieję, że Samsung będzie na bieżąco z trendami i zastosuje tutaj również nowoczesny design (np. Key Island).

Wiem, że najnowszy projekt, który został zastosowany w telefonach Galaxy A35 i Galaxy A55 ma przeciwników. Jednak moim zdaniem, jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od tego, co prezentuje telefon Galaxy M34.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst