Premiera iPhone 15 – podsumowanie konferencji Apple. Co nowego. Polskie ceny. Materiały wideo.

Niemal zawsze Apple ogłasza swoje nowe produkty we wrześniu lub w październiku. Tak też jest tym razem i firma zapowiedziała, że ich wydarzenie odbędzie się 12 września 2023, w ich siedzibie.

Gigant nie podał informacji jakich produktów dotyczy konferencja, ale chyba wszyscy będziemy zgodni, że chodzi o nowe smartfony iPhone 15 i zegarki Apple Watch. Nie będziemy ukrywać, że najbardziej interesuje nas linia smartfonów.

Nie spodziewajcie się wielkich zmian. Możemy oczekiwać, że Dynamic Island trafi do wszystkich modeli, też do „zwykłych” 15 i czekamy z niecierpliwością na informację o USB-C w najnowszych smartfonach iPhone.

Jestem też ciekaw, czy Apple zaprezentuje najpotężniejszego ze swoich smartfonów – iPhone 15 Ultra. Byłaby to ciekawa konkurencja dla Samsunga Galaxy S23 Ultra lub Galaxy S24 Ultra. Oczywiście, iPhone byłby zdecydowanie droższy. Właśnie rosnące ceny skłoniły Apple do wprowadzenia nowego produktu. Zdecydowali, że najnowsze komponenty zbyt drastycznie podniosłyby cenę „zwykłego” iPhone’a. A tak będziemy świadkami powstania kolejnego smartfona w portfolio Apple.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst