Smartfony Google Pixel 8 nie mają przed nami już żadnych tajemnic. W sieci pojawiły się wszystkie informacje. Może najwyższy czas na podsumowanie wszystkich informacji.

Nie ma co się oszukiwać, to jedna z najgorętszych premier roku. Przejdźmy więc od razu do sedna sprawy.

Nowe oficjalne zdjęcia Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro.

Zacznijmy od nowych grafik i zdjęć promocyjnych. Zostały udostępnione na Twitterze.

google pixel 8 nowosci scaled

Google Pixel 8 ze słuchawkami i Pixel 8 Pro z zegarkiem zostały ujawnione na zdjęciach. W USA będzie dostępna promocja na te zestawy. Google oferuje taką możliwość.

Zdjęcia powyżej wiele mówią. Telefony Pixel mają Google AI i „najlepsze aparaty Pixel„. Oba modele są tu przedstawione, razem z kilkoma funkcjami.

Funkcja Magic Eraser jest wyróżniona, tak samo jak funkcja Photo Unblur. Na końcu znajduje się również zdjęcie Pixel Watch 2.

Oprócz tego wszystkiego, oba telefony w USA mają również gratisy w przedsprzedaży.

Specyfikacja smartfonów.

Oprócz zdjęć poznaliśmy również wszystkie parametry serii Google Pixel 8. Nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jednak nie będę pisał o nudnej specyfikacji. Zostało zaprezentowane porównanie nowych smartfonów z aktualną generacją.

Google Pixel 8 pixel 7 pixel 7a porownanie
google pixel 8 google pixel 8 pro parametry

Cena i data premiery.

Według najnowszych plotek, Google Pixel 8 będzie kosztował 699 dolarów, a Google Pixel 8 Pro 899 dolarów. Jeśli ceny się potwierdzą, to mamy wzrost w porównaniu z poprzednią generacją.

Google Pixel 7 startował z ceną 599 dolarów. Inni producenci starają się utrzymać ceny względem starszych modeli, ale Google nie ma zamiaru.

Nie podano oficjalnych informacji o cenach i dystrybucji w Polsce. Prawdopodobnie, jak zwykle, nie będzie możliwości zakupu produktu w naszym kraju.

Oficjalna premiera telefonów odbędzie się 4 października 2023 roku. Wraz ze smartfonami pojawią się słuchawki i zegarek Pixel Watch 2. Ale o nim będzie w innym materiale.

Na koniec warto przypomnieć o nowej polityce Google. Dzięki niej smartfony Pixel 8 będą wspierane znacznie dłużej.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst