Premiera iPhone 15 – podsumowanie konferencji Apple. Co nowego. Polskie ceny. Materiały wideo.

Apple zaprezentuje najnowsze smartfony już 12 września. Za chwilę trzeba będzie przygotować niemałe pieniądze, jeśli tylko myślicie o przesiadce na najnowszego iPhone’a 15.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to będę mógł zaprezentować wam swoją recenzję iPhone’a 15. Jest to w fazie dogadywania, ale są spore szanse na egzemplarz testowy.

Poniżej przedstawimy wszystko, co już wiemy o nadchodzących smartfonach Apple. Trzeba zaznaczyć, że wiemy już bardzo dużo. Na pewno nie mamy wszystkich informacji, ale zdecydowaną większość ujawniono już w sieci.

Ceny iPhone 15.

Poniżej potencjalne ceny najnowszej serii Apple:

  • iPhone 15 – 899 dolarów.
  • iPhone 15 Plus (6,7″) – 999 dolarów.
  • iPhone 15 Pro – 1199 dolarów.
  • iPhone 15 Pro Max / Ultra – 1299 dolarów.

Nie wiemy jeszcze, czy iPhone 15 Utra pojawi się 12 września, ale na pewno przebije sufit cenowy smartfonów Apple. Ten smartfon jest największą zagadką z całej paczki.

Jest to jeden z bardziej tajemniczych produktów Apple, zaraz obok tańszego i dobrego smartfona iPhone. Do końca nie wiadomo, czym miałby się wyróżniać model Ultra. Plotka głosi, że Apple miałoby montować w nim jeszcze lepsze aparaty. W iPhone 15 Ultra miałby znaleźć się aparat peryskopowy. Wcześniej o tym parametrze mówiło się w odniesieniu do iPhone 15 Pro Max.

Jeśli chodzi o ceny, to nie ma żadnego zaskoczenia. Będzie bardzo drogo.

Chociaż, na Twitterze pojawiają się bardziej optymistyczne wyceny. Niewiele taniej, ale zawsze.

ip 15 ceny

Wygląd iPhone 15.

W wyglądzie nie dojdzie do żadnej rewolucji, ale to nie znaczy, że nie ma na co czekać. Apple postanowiło, że Dynamic Island pojawi się we wszystkich wariantach iPhone 15, a nie tylko w tych droższych.

iphone 15 seria

Ramka dookoła ekranu ma być odchudzona. Do tego stopnia, że dopiero Xiaomi 14 będzie pod tym względem lepszym smartfonem. Poniższe zdjęcie pojawiło się na Twitterze z ciekawym opisem.

ramki ip 15

Otóż iPhone 15 będzie wyposażony w ramkę o grubości 1.5 mm. Dla mnie to kosmos i jestem pod wrażeniem. Już wcześniej smartfony Apple prezentowały się genialnie, ale teraz wejdą na jeszcze wyższy poziom. Do tego dalej mamy płaski ekran, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Do tego smartfony iPhone 15 mają być lżejsze:

  • iPhone 14 Pro: 206g
  • iPhone 14 Pro Max: 240g
  • iPhone 15 Pro: 191g
  • iPhone 15 Pro Max (lub Ultra): 221g
Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst