Wczoraj Samsung wydał aktualizację zabezpieczeń z września 2023 r., A ta aktualizacja jest teraz dostępna dla serii Galaxy S23. Na ten moment wiem, że aktualizacja miała trafić do wybranych operatorów sieci komórkowych w USA. Jednak dowiedziałem się również, że nowa wersja oprogramowania ma trafić również do reszty użytkowników.

To nie jest aktualizacja, która zmienia wiele w systemie, ale jest ważna ze względów bezpieczeństwa. Nie wszystkie zmiany muszą dotyczyć obsługi i interfejsu, ale trzeba pamiętać również o ochronie naszych smartfonów.

Chodzi o poprawkę bezpieczeństwa oznaczoną numerem S91xUSQS1AWHD. Jest to poprawka z tego miesiące i naprawia 62 luki bezpieczeństwa znalezione w poprzedniej wersji oprogramowania. Nie spodziewajcie się wielkich zmian w systemie. To nie jest aktualizacja One UI, na którą wszyscy czekają.

Jednak aktualizacja z poprawkami bezpieczeństwa też jest istotna z punktu widzenia użytkownika. Oczywiście, dla klienta ważny jest ostateczny odbiór, więc nie dziwię się, że każdy czeka na aktualizację One UI 6. Tutaj możecie sprawdzić, które smartfony Galaxy otrzymają najnowszą wersję oprogramowania.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane
Skomentuj mój tekst