Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


W poprzednim miesiącu na chińskim rynku smartfonów pojawił się smartfon OPPO Find N3 Flip. Teraz dochodzą do nas informacje, że ten model może zadebiutować na pozostałych rynkach. Światowa premiera może odbyć się jeszcze w tym miesiącu.

Bardzo mnie to cieszy, bo uważam, że seria jest bardzo udana. Obecnie jestem w trakcie testowania poprzedniej wersji składanego smartfona. Recenzja OPPO Find N2 Flip powinna pojawić się niebawem i teraz mogę już zdradzić, że jest to bardzo ciekawy i dobry smarrtfon.

OPPO Find N2 Flip przod

Informacje o potencjalnej światowej premierze pochodzą z tej strony. Autorzy tego bloga już nie raz udostępniali dosyć wiarygodne wiadomości, które miały swoje potwierdzenie w przyszłości. Mam nadzieję, że informacja o premierze OPPO Find N3 Flip również się sprawdzi. Chciałbym zobaczyć tego smartfona w Polsce. OPPO pokazało, że dobrze wycenia składane telefony i ten model mógłby być bardzo ciekawą konkurencją dla serii Galaxy Z Flip.

Zostaw odpowiedź