Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Na wstępie warto napisać, że omawiana aktualizacja One UI 6 Beta 2, przynajmniej na ten moment, dotyczy rynku indyjskiego. Nowa wersja oprogramowania będzie stopniowo udostępniana w innych krajach.

Seria Galaxy A zaczęła otrzymywać One UI 6 Beta jakiś czas temu. Jednak aktualizacja była powiązana z wieloma błędami i spadkiem wydajności u niektórych użytkowników. Najnowsze wydanie One UI 6 poprawia wiele elementów, w tym poprawki bezpieczeństwa z października 2023.

Najważniejsze zmiany w One UI 6 Beta dla Galaxy A53.

Najnowsze oprogramowanie jest oznaczone jako A536EXXU7ZWJ1 i waży około 1 GB. Tak jak wspomniałem, aktualizacja poprawia wydajność i eliminuje wiele błędów, które pojawiły się w poprzedniej wersji. Poniżej najważniejsze zmiany One UI Beta 2 dla Galaxy A53.

  • Rozwiązano uciążliwy problem związany z automatycznym blokowaniem smartfona.
  • Poprawiono nową czcionkę na ekranie blokady..
  • Naprawiono nowy widget z pogodą.
  • Wyeliminowano błąd długiego włączania trybu samolotowego.
  • Poprawiono ustawienia związane z uprawnieniami prywatności.
  • Naprawiono migotanie ekranu głównego.
  • Usprawniono aplikację aparatu.
one ui 6 beta dla galaxy a53

Prognozy są takie, że Samsung Galaxy A53 powinien otrzymać jeszcze dwie aktualizacje One UI 6 przed wydaniem stabilnej wersji. Jednak wszystko wskazuje na to, że finalna wersja oprogramowania trafi na ten model w tym roku. Prawdopodobnie pierwszym smartfonem z ostateczną wersją One UI 6 będzie Samsung Galaxy S23, który otrzymał już pięć aktualizacji tego oprogramowania.

Zostaw odpowiedź