Nie będzie jednak tej aktualizacji, przynajmniej nie do Android 14. Okazuje się, że Samsung przez pomyłkę uwzględnił te modele w przypisach na swojej stronie. Błąd poprawił i wzmianka o smartfonach zniknęła już ze strony.

Wracamy więc do stanu sprzed tej informacji. Seria Galaxy S20 oficjalnie nie otrzyma najnowszego oprogramowania. Szkoda, bo smartfony są jeszcze w rękach wielu użytkowników, którzy na pewno czekali na takie wiadomości.

Samsung zaprezentował nową aktualizację systemu dla serii Galaxy S20. Aktualizacja wprowadza łatkę bezpieczeństwa z listopada 2023 r., która naprawia kilka problemów związanych z bezpieczeństwem, znalezionych w poprzedniej wersji systemu. Galaxy S21, Galaxy S22 i Galaxy S23 już skorzystały z tej aktualizacji. Nowa aktualizacja systemu dla serii Galaxy S20 ma numer G98xBXXSIHWJD i jest dostępna w Szwajcarii. W najbliższym czasie aktualizacja będzie dostępna także w innych krajach europejskich.

Recenzja Galaxy A54 przod

Nowe oprogramowanie zawiera poprawkę bezpieczeństwa z listopada 2023 r., która usuwa ponad 65 błędów zabezpieczeń wykrytych w poprzedniej wersji oprogramowania. Aktualizacja nie dodaje żadnych nowych funkcji ani nie poprawia wydajności. Seria Galaxy S20 nie spełnia wymagań do otrzymania aktualizacji One UI 6.0 opartej na systemie Android 14, która jest już dostępna dla serii Galaxy S23.

Samsung popełnił błąd na swoim blogu, o którym pisaliśmy wcześniej. Firma przedstawiała zmiany i nowe funkcje w systemie Android 14 i One UI 6. Podano, że nowości będą dostępne na wybranych smartfonach, w tym na serii Galaxy S20. Użytkownicy spodziewali się więcej po tej informacji. Komunikat ze strony brzmiał następująco:

Funkcja dostępna na urządzeniach z serii Galaxy S23, S22, S21, S20, Note20, Z Fold5, Z Flip5, Z Fold4, Z Flip4, Z Fold3, Z Flip3, Z Fold2, Z Flip 5G i Z Flip LTE, A54 i A53 działających w systemie One UI 6.0 lub nowszym. (źródło)

Jednak Samsung poprawił już wpis i ta informacja zniknęła ze strony firmowej.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

2 komentarze

Skomentuj mój tekst