Jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się dosyć konkretne informacje na temat nowego oprogramowania Samsung One UI 6.0. W końcu, kilka dni temu, firma postanowiła udostępnić możliwość testowania tego oprogramowania. Jednak, udział w programie One UI Beta został udostępniony tylko w trzech krajach: USA, Niemcy i Południowa Korea.

Tutaj znajdziecie listę urządzeń Samsunga, które otrzymają aktualizację do One UI 6.

Dzięki temu poznaliśmy więcej szczegółów, a nawet zobaczyliśmy, jak działa nowa wersja oprogramowania Samsunga. Użytkownicy zaczęli dzielić się nim na Youtube.

One UI Beta Samsung Developers 1

Aktualizacja.

Wpis z forum Samsung Members:

Witam, w Polsce przystąpienie do testów Beta nie jest jeszcze możliwe. Na tą chwilę czekamy na oficjalną informację od Samsunga. Jeśli  baner od Bety w Samsung Members się pojawi, to oznacza, że można dołączać 

W dniu dzisiejszym Samsung postanowił rozszerzyć listę krajów, w których można zapisać się do programu One UI Beta i testować ich nakładkę. Jest to bardzo dobra wiadomość i chyba pokazuje, że smartfony Samsunga w Polsce cieszą się sporą popularnością. Tym samym, program One UI Beta dociera teraz do krajów: Chiny, Niemicy, Indie, Polska, Korea Południowa, Wielkia Brytania i Stany Zjednoczone.

Zamierzacie dołączyć do programu i testować nowe oprogramowanie Samsunga? Pamiętajcie jednak, że nie wszystko musi działać, tak jak powinno. W dalszym ciągu mowa o wersji Beta. Na wersję stabilną będziemy musieli poczekać do października. Czy warto interesować się takimi testami? Moim zdaniem tak, ale najpierw warto przejrzeć fora i poczytać, jakie są problemy z tak wczesnym oprogramowaniem. Chociaż, One UI 6.0 Beta jest już na takim etapie, że nie powinno być z nim problemów.

Według mnie One UI 6 jeszcze bardziej zbliża firmę Samsung do firmy Apple. Obydwie mocno rozwijają swoje ekosystemy mobilne. A najnowszy system Samsunga staje się jeszcze bardziej nowoczesny i bardziej przypomina iOS. To dobrze, bo warto czerpać od najlepszych.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

14 komentarzy

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Świetny artykuł. Będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał, by poczytać nowe artykuły.

Skomentuj mój tekst