Koniec czekania! Stabilna wersja oprogramowania One UI 6 dla smartfonów Galaxy jest już udostępniana. Wspominaliśmy o tym, że najnowszy system może trafić na telefony z serii Galaxy S23 jeszcze w tym miesiącu i tak się stało. Najlepsze jest to, że są informacje o aktualizacji w Polsce. Sprawdźcie u siebie, czy nie macie już jej dostępnej. Tutaj możecie zobaczyć, które smartfony otrzymają aktualizację One UI 6.

Stabilna wersja One UI 6 w Polsce.

Dzięki użytkownikowi Witek wiemy już, że stabilna wersja One UI 6 dla Galaxy S23 zawitała do Polski. O tym fakcie informuje również portal Android Police. Użytkownicy programu One UI 6 Beta otrzymują dosyć niewielkie paczki, które ważą około 350 MB. Natomiast osoby, które nie brały udziału w programie, ale mają zainstalowaną stabilną wersję Androida 13 otrzymują aktualizacje z plikami o wadze ponad 3 GB.

Screenshot 20231030 065851 Software update scaled

Najnowsze oprogramowanie oznaczone jest jako BWJM i w pierwszej kolejności ląduje u użytkowników w Europie. Jest to dobra wiadomość i teraz wystarczy czekać na pierwsze recenzje ostatecznej wersji One UI 6. Tutaj możecie zapoznać się z nowościami i zmianami, które wprowadzono w najnowszej odsłonie oprogramowania Samsunga.

Jak pobrać One UI 6 i Android 14.

Aby pobrać aktualizację bezprzewodowo, przejdź do ustawień i wybierz opcję Pobierz i zainstaluj w menu Ustawienia » Aktualizacja oprogramowania telefonu. Jeśli jesteś na terenie Polski, Niemiec lub UK, to powinieneś już widzieć opcję aktualizacji. Jeśli jeszcze nie masz takiej możliwości, to spróbuj za jakiś czas.

Urządzenia Galaxy, które otrzymały aktualizację Androida 14 i One UI 6.0.

Na ten moment najnowsze oprogramowanie Samsunga otrzymały następują ce smartfony:

  • Samsung Galaxy S23
  • Samsung Galaxy S23+
  • Samsung Galaxy S23 Ultra

Z czasem ta lista będzie dłuższa, bo w kolejce są już Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5. Te smartfony powinny być na liście zaraz po wspomnianej serii S. Jednak użytkownicy tańszych smartfonów również mogą liczyć na wsparcie, dzięki dobremu programowi aktualizacji. Samsung, jeśli chodzi o system, wspiera swoje smartfony przez 4 lata.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst