Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Zobacz również: Przystępna cena i wysoka jakość? Recenzja Galaxy A54

Samsung właśnie zaprezentował dwa najnowsze modele z popularnej serii Galaxy A – Galaxy A35 i Galaxy A55, które na pewno okażą się hitami sprzedażowymi. Telefony są następcami bardzo popularnych i cenionych Galaxy A34 i Galaxy A54.

Ceny Galaxy A35:

Ceny Galaxy A55:

Oba modele, Galaxy A55 i Galaxy A35, wprowadzają kilka ciekawych ulepszeń pod względem wyglądu i parametrów. Wyposażone w 6,6-calowe wyświetlacze Super AMOLED Full HD+ z częstotliwością odświeżania do 120 Hz i technologią Vision Booster, mają zapewnić wyraźny i jasny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.

Galaxy A35

Zaawansowane możliwości fotograficzne, takie jak optyczna i cyfrowa stabilizacja obrazu, umożliwiają robienie ostrych zdjęć i filmów nawet w ruchu. Galaxy A55 5G wyróżnia się dodatkowo trybem portretu nocnego i możliwością nagrywania wideo HDR w 12-bitach, podnosząc jakość nocnych ujęć na nowy poziom.

Bezpieczeństwo z Knox Vault

Samsung po raz pierwszy wprowadza swoją platformę bezpieczeństwa Samsung Knox Vault do serii Galaxy A, oferując Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G kompleksową ochronę danych użytkownika. Samsung Knox Vault, jako sprzętowe i odporne na manipulacje rozwiązanie, izoluje najważniejsze dane od głównego procesora i pamięci systemu, zapewniając bezpieczne środowisko dla aplikacji.

Specyfikacje techniczne

Galaxy A55 5G charakteryzuje się metalową ramą i jest wyposażony w procesor Exynos 1480 z czterema rdzeniami Cortex-A78 i czterema Cortex-A55, oferując wzrost wydajności CPU o 15% i GPU o 32%. Model ten jest dostępny z pamięcią do 8GB RAM i oferuje do 256GB miejsca na dane z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD.

Z kolei Galaxy A35 5G posiada procesor Exynos 1380, zapewniający 18% lepszą wydajność CPU i 15% szybszą wydajność GPU, dobrą dla gier. Dostępny jest z 6GB lub 8GB RAM i również oferuje do 256GB miejsca na dane, rozszerzalne przez kartę microSD.

Oba modele działają na systemie operacyjnym Android 14 z nakładką One UI 6.1 i będą otrzymywać cztery główne aktualizacje Androida oraz pięcioletnie wsparcie w postaci aktualizacji zabezpieczeń. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się najnowszymi funkcjami urządzeń Galaxy i systemu Android przez długi czas.

Moim zdaniem, oba modele zdobędą ogromną popularność. Każdy telefon z serii Galaxy A cieszy się wielkim uznaniem, szczególnie zaraz po premierze, gdy ich ceny zaczynają spadać.

Tym bardziej, że nowe telefony z tej serii otrzymały odświeżony wygląd. Szczególnie dotyczy to modelu Galaxy A35. Nie ma co ukrywać, telefon Galaxy A34 wydawał się nieco przestarzały. Natomiast jego najnowsza wersja prezentuje się już bardzo atrakcyjnie.

Ponadto, zwiększona wydajność w obu modelach z pewnością przyciągnie nowych użytkowników.

Od 11 do 31 marca trwa przedsprzedaż najnowszych smartfonów Galaxy A. W ramach oferty przedsprzedażowej, przy zakupie Galaxy A55 i A35 można otrzymać w prezencie opaskę Galaxy Fit3 w kolorze szarym. Oferta obowiązuje do 31 marca lub do wyczerpania limitu benefitów. Szczegóły promocji dostępne na stronie premieragalaxy.samsung.pl.

Informacja prasowa znajduje się pod tym adresem.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst