Samsung szykuje się do wcześniejszej niż zwykle premiery swoich flagowców – Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6, które mają zostać ujawnione już w lipcu 2024 roku. Plotki sugerują, że nowe modele będą wyposażone w szybsze procesory oraz lepsze ekrany. Najnowsze doniesienie, które pojawiło się w sieci, wzbudziło sporo emocji – mówi się o jeszcze większym ekranie zewnętrznym w Galaxy Z Flip 6.

Plotka, którą rozpowszechnia @TheGalox_, twierdzi, że Galaxy Z Flip 6 może oferować ekran zewnętrzny o przekątnej aż 3,9 cala. To wydaje się dość nieprawdopodobne, biorąc pod uwagę, że ostatnie wycieki wskazują na ekran o wielkości 3,4 cala, podobnie jak w poprzednim modelu. Jeżeli plotki się potwierdzą, byłaby to znacząca zmiana w stosunku do Galaxy Z Flip 5, który przyniósł wzrost wielkości ekranu zewnętrznego z 1,9 cala do 3,4 cala.

Galaxy Z Flip 6 - pierwsze rendery i specyfikacja

Wśród przewidywanych specyfikacji Galaxy Z Flip 6 znajdziemy podwójny aparat (50MP+12MP) oraz zastosowanie Gorilla Glass Armor na ekranie zewnętrznym. Te informacje brzmią obiecująco, jednak należy pamiętać, że nie wszystkie plotki zawsze się sprawdzają. Urządzenie ma być napędzane przez procesor Snapdragon 8 Gen 3 For Galaxy, wspierany przez 12GB RAM i zaawansowany system chłodzenia, co zapowiada wysoką wydajność.

Dodatkowo, Galaxy Z Flip 6 ma dysponować baterią o pojemności 4000mAh, ulepszonym mechanizmem zawiasu oraz aż siedmioletnim wsparciem w postaci aktualizacji systemu Android. To ambitne obietnice, które mogą zainteresować wielu użytkowników. Jednak należy zachować ostrożność – @TheGalox_, który dostarcza tych informacji, w przeszłości nie zawsze był dokładny w swoich przewidywaniach.

Podsumowując, choć specyfikacje takie jak, procesor Snapdragon 8 Gen 3 For Galaxy, zestaw aparatów 50MP+12MP, ekran 6,7 cala i bateria 4000mAh wydają się prawdopodobne, trudno jest zaakceptować bez zastrzeżeń informacje o ekranie zewnętrznym 3,9 cala, 12GB RAM i zabezpieczeniu Gorilla Glass Armor. Czas pokaże, które z tych informacji okażą się prawdziwe, a które pozostaną jedynie spekulacjami.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst