Google Chromecast jest urządzeniem bardzo użytecznym. Może się przydać osobom, które posiadają stary telewizor lub taki, który nie otrzymuje już aktualizacji od producenta. Sam posiadam odtwarzacz multimedialny Google Chromecast 4.0 HD i chciałem was poinformować o tym, że jest on w bardzo ciekawej promocji. Można go kupić za jedyne 149,99 złotych, a to jest bardzo dobra okazja.

Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast 4.0 HD Biały – za 149,99 złotych

Oczywiście, Google Chromecast 4.0 HD nie jest najlepszą przystawką z Androidem. Jakiś czas temu opisywałem najlepsze przystawki do TV i tam możecie znaleźć bardziej zaawansowane urządzenia. Jednak ten model ma bardzo dobry stosunek ceny do możliwości.

Aby go używać, należy podłączyć go do portu HDMI w wyświetlaczu i połączyć z siecią Wi-Fi. Dzięki temu można korzystać z różnych aplikacji przez wbudowany system operacyjny Android TV. Obsługuje on formaty HDR10, HDR10 + i Dolby Vision HDR, które zapewniają żywy i szczegółowy obraz na zgodnych wyświetlaczach. Ma też wbudowanego Asystenta Google, który umożliwia proste wyszukiwanie głosowe za pomocą dołączonego pilota głosowego.

Jedna z najlepszych przystawek do TV - Google Chromecast 4.0 HD jest w promocji.

Google Chromecast 4.0 HD obsługuje rozdzielczość 1920×1080. Jeśli potrzebujesz czegoś lepszego, musisz zainteresować się droższymi urządzeniami. Ja jednak jestem zadowolony z tego produktu i używam go do oglądania filmów na telewizorze w sypialni. Taka jakość wystarcza mi w zupełności. Tym bardziej, że na Netflixie korzystamy z najtańszej subskrypcji. Dla mnie jedynym mankamentem tego urządzenia jest jego zbyt mały pilot. Nie jest to jednak duży problem, ponieważ obsługa jest dość prosta i można się szybko przyzwyczaić. Nie zwracam już uwagi na tę niedogodność.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst