Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Samsung Galaxy M34 za 1449 złotych.

Kup Galaxy A34 i otrzymaj 300 zł zwrotu.

Nie tylko Galaxy S23 FE przyciąga uwagę, choć jego sprzedaż w Polsce może nastąpić w każdej chwili. Wiele osób interesuje się inną linią smartfonów Samsunga. Mowa o dobrze ocenianych modelach z serii Galaxy M. Wreszcie Galaxy M34 trafił do sprzedaży w Polsce. To bardzo atrakcyjna oferta, która z pewnością spodoba się miłośnikom dużych baterii.

Jestem fanem takich smartfonów, bo oferują one dużo w przyzwoitej kwocie. Samsung Galaxy M34 może przypominać Galaxy A34 i faktycznie mają ze sobą wiele wspólnego. Jednak najnowsza propozycja wyróżnia się baterią, której pojemność wynosi aż 6000mAh.

samsung galaxy m34

W smartfonie znalazł się procesor Exynos 1280, który w zupełności wystarczy do podstawowych zadań. Nie jest to demon prędkości, ale wielu użytkownikom wystarcza taka jednostka. Tym bardziej, że dobrze współpracuje z nakładką One UI. W tej cenie nie znajdziecie u konkurencji nic podobnego, nic z tak dobrze rozwiniętym systemem. Ekosystem Samsunga sprawdza się również w tańszych telefonach i dobrym przykładem jest tutaj Galaxy A34, którego możecie kupić w promocji.

Zostaw odpowiedź