Według wycieku wideo, Pixel 8 zyskuje nowe możliwości edycji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, a także tryb manualny podobny do tego z lustrzanek lub bezlusterkowców.

Nowy wyciek ujawnił niektóre funkcje aparatu dostępne w Pixel 8 i Pixel 8 Pro. Umożliwiają one użytkownikom usuwanie szumów z otoczenia z nagranych filmów, zmianę mimiki twarzy za pomocą aplikacji i wiele więcej.

Materiał wideo z możliwościami aparatów Pixel 8.

Powyższy filmik pojawił się na tym blogu. Pokazuje nowe możliwości aparatów w nadchodzącej serii Google Pixel 8. Czy tylko mi się wydaję, że sztuczna inteligencja wjeżdża za mocno? Zmiana mimiki twarzy trochę mnie rozbawiła.

Zamiast martwić się, że dzieciaki narzekają na nudne wakacje, po prostu popraw im humor na zdjęciach. Świetne rozwiązanie na Facebooka i inne media społecznościowe, gdzie wszyscy udają szczęśliwych.

Bardziej poważnie mówiąc, najnowsze smartfony Google Pixel 8 i ich aparaty robią świetne wrażenie. Firma nadal mocno stawia na ten element. Oczywiście, to głównie zasługa oprogramowania, które w dużej mierze decyduje o końcowych efektach.

camera pixel 8

Film przedstawia również nową funkcję ręcznego ustawiania parametrów aparatu w stylu lustrzanki cyfrowej, która umożliwia regulację czasu naświetlania i czułości ISO obrazu, a także suwak do ustawiania ostrości.

Do tej pory ustawianie ostrości odbywa się za pomocą klikania w ekran i w ten sposób wybierany jest punkt, na który ma „ostrzyć” aparat. Google zmienia to podejście w Google Pixel 8 i wprowadza suwak do ustawiania ostrości.

Specyfikacja aparatów.

Według specyfikacji udostępnionej przez Wojciechowską, Pixel 8 Pro będzie wyposażony w doskonały system kamer, w tym nowy aparat ultraszerokokątny 48MP o kącie widzenia 125.5 stopnia i aparat 48MP z teleobiektywem.

Zarówno Pixel 8, jak i Pixel 8 Pro będą miały aparat szerokokątny 50MP. Specyfikacje pokazują również, że Pixel 8 będzie miał podobny aparat ultraszerokokątny 12MP do tego z Pixel 7 Pro, ale z większym kątem widzenia 125.8 stopni.

google pixel 8 pro sky blue

W sieci pojawiły się również zdjęcia Google Pixel 8 w różnych kolorach. Tutaj nie będę rozpisywał się nad tym. Na stronie Android Police możecie zobaczyć wszystkie wersje kolorystyczne.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst