Czym jest Święty Graal dla użytkowników smartfonów? Telefon z dobrym aparatem, świetną wydajnością, nienagannym wykonaniem i bardzo wytrzymałą baterią. Rozczaruję was. Nic takiego nie istnieje, jeszcze.

Producenci próbują, z lepszym lub gorszym skutkiem. Motorola Moto G9 Power może być tym gorszym skutkiem. Od dziś smartfona można kupić w polskich sklepach i to w obniżonej cenie, niż wcześniej planowano. Producent postanowił wycenić Moto G9 Power na 899 złotych. Cena kusząca, biorąc pod uwagę, że wyposażono go w baterię 6000 mAh.

moto g9 power

Motorola Moto G6 nie jest najlpeszym smartfonem z mocną baterią, tak jak napisałem w tytule. Nie twierdzę jednak, że jest złym smartfonem. Chodzi o to, że w sklepach znajdziecie również Samsunga M21, który ma lepszy ekran i jest mniejszy. Do tego macie jeszcze M51 z baterią 7000 mAh, co jest już bardzo dobrym wynikiem.

samsung galaxy m21 v e1584544879849

Na pewno w takim zestawieniu nie można polecić modeli takich jak Doogee S88 Pro. Co prawda, bije poprzednie na głowę, jeśli chodzi o pojemność baterii, ale reszta odstaje niesamowicie. Test Doogee S88 Pro pokazał, że ma on tyle wad, że nadaje się tylko na telefon do zadań dodatkowych lub zastępczych.

Ogłaszanie Moto G9 Power rewolucyjnym smartfonem jest przesadą. Ten telefon nie zmienił podejścia producentów do zarządzania energią. Motorola już wcześniej pokazywała sprzęty z mocną baterią i były one o wiele bardziej udane. Nie będę przedstawiać tutaj historii producenta. Wystarczy spojrzeć na poprzedni model Moto G8 Power.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst