Bez zbędnego przedłużania. Samsung Galaxy Z Flip 5 za 3999 złotych w sklepie Sferis. Jest to mega okazja, bo normalnie smartfon wyceniany jest na ponad 5000 złotych.

Galaxy Z Flip 5 został zaprezentowany stosunkowo niedawno i jest to urządzenie wysokiej jakości. Składane smartfony mają dużą zaletę, że są bardzo kompaktowe po złożeniu i bardzo eleganckie po rozłożeniu.

Sam mam okazję testować OPPO Find N2 Flip i muszę przyznać, że taka konstrukcja do mnie przemawia. Złożony smartfon zajmuje o wiele mniej miejsca. Natomiast wewnętrzny ekran ma dużą powierzchnię roboczą.

Osobiście, jeśli miałbym do wyboru, to pewnie wybrałbym model Fold, ale w tej cenie nie narzekałbym również na „Flipa”.

galaxy z flip5 highlights flexwindow end mo

Jest jednak mała uwaga od użytkowników z sieci, którą trzeba tutaj dodać. Sferis zazwyczaj oferuje smartfony, które nie pochodzą z polskiej dystrybucji, co może skutkować brakiem gwarancji. Pod wieloma okazjami wątek się przewijał, także zakup na własne ryzyko.

Jednak to nie zwalnia sklepu z udzielania rękojmi. Sam kupowałem Google Pixel 6a ze sklepu, który prawdopodobnie „ściągał” go z za granicy. Wiedziałem jednak, że będę mógł skorzystać z rękojmi, bo taką sklep musi udzielać.

Warto dodać również, że w sklepie Samsunga obowiązuje promocja na ten sam model, ale z pamięcią 512GB. Możecie go kupić w cenie modelu z 256GB pamięci. Galaxy Z Flip 5 512GB w sklepie Samsunga kosztuje 5599 złotych.

Tylko, że trwa tam dodatkowa promocja. Po zakupie możecie uzyskać zwrot 400 złotych na kartę Visa. Dla mnie dalej za drogo, ale warto mieć na oku taką możliwość.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst