Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Zrzut ekranu 2023 07 17 093237

Tour de France Live Tracking jest oficjalną mapą, która pozwala śledzić na żywo wyścig Tour de France. Na mapie możesz sprawdzić, gdzie obecnie jest lider wyścigu, peleton oraz grupka z tyłu.

Żółta linia na mapie to widoczna trasa, którą przebiega etap wyścigu. Jeśli przybliżysz mapę, będziesz mógł zobaczyć znaczniki poruszające się w czasie rzeczywistym. Znaczniki, które są oznaczone numerami, mają różne kolory. Mają one na celu oznaczenie lokalizacji żółtych, czerwonych i zielonych koszulek. Możesz również kliknąć te znaczniki, aby wyświetlić szczegóły poszczególnych zawodników w każdej grupie.

Gdy klikniesz na małą mapę wysokości, dostaniesz od razu aktualne informacje z wyścigu. Zobaczysz różnicę czasową między liderem a peletonem, dystans, który pozostał do ukończenia trasy, średnią prędkość oraz aktualne warunki pogodowe. Nic nie umknie twojej uwadze. Ten widok danych na żywo pokazuje strumień informacji w czasie rzeczywistym, który zapewnia Ci pełne podsumowanie najważniejszych wydarzeń z wyścigu. Możesz być na bieżąco i śledzić wszystko w czasie rzeczywistym.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst