ChatGPT od OpenAI to nie tylko jedno z najbardziej znanych narzędzi AI w sieci, ale też inspiracja dla wielu innych projektów wykorzystujących uczenie maszynowe. Może zastanawiacie się, jakie są inne ciekawe produkty oparte na sztucznej inteligencji. Spróbujcie zgadnąć, jakie są najczęściej odwiedzane strony internetowe, które korzystają z AI.

Myślicie, że wiecie, co jest najpopularniejszym narzędziem AI w internecie? Nie jestem tego pewien. Ja też myślałem, że znam najlepsze rozwiązania. Próbowałem różnych narzędzi AI do pisania, narzędzi AI dla twórców i artystów, narzędzi AI do tworzenia stron internetowych i wydawało mi się, że „dotknąłem” większości popularnych projektów.

Ale się myliłem. W internecie jest już ponad 3000 interesujących produktów opartych na sztucznej inteligencji. I ta lista wciąż się rozwija i nie ma końca. Nowe i niesamowite narzędzia AI pojawiają się co chwilę.

Lista 10 najpopularniejszych narzędzi AI.

1  Openai.com (ChatGPT)
2  Deepl.com (Tłumacz)
3  Character.ai (Rozmowy z różnymi postaciami)
4  Quillbot.com (Pomoc w pisaniu)
5  Civitai.com (Grafiki)
6  Midjourney.com (Grafiki)
7  Www.remove.bg (Usuwanie tła)
8  Huggingface.co (Społeczność związana z AI)
9  Perplexity.ai (Czat)
10  You.com (Asystent? Wyszukiwarka?)

Lista ponad 3000 najpopularniejszych narzędzi AI!

Na tej stronie znajduje się ponad 3000 popularnych narzędzi z zakresu sztucznej inteligencji. Można je wyszukiwać według różnych kategorii, które was interesują. To prawdziwa skarbnica, która może być przydatna dla wielu ludzi. Wiele z tych narzędzi oferuje darmowe funkcje, więc możecie je od razu wypróbować po wejściu na stronę.

Zadziwia mnie liczba i popularność pewnych rozwiązań. Zdaję sobie sprawę, że narzędzia AI są bardzo popularne i przydatne, ponieważ sam z nich korzystam. Najważniejszym narzędziem, przynajmniej dla mnie, jest asystent pisania AI, który jest wbudowany w przeglądarkę Edge.

Dzięki tym funkcjom można doskonalić swoje umiejętności. Od dawna powtarzam, że na tym etapie sztuczna inteligencja nie zastąpi człowieka, ale może wspomóc go w codziennej pracy. Jak będzie w przyszłości? Zobaczymy.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst