Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Smartfon Asus Zenfone 8 znalazł się na mojej ostatniej liście najlepszych smartfonów do 2000 złotych. Jednak jego cena zbliża się do smartfonów z kategorii “do 1500 złotych). Teraz możecie go kupić w cenie 1599 zł z kodem rabatowym to-prawda.

Żeby zakupić Asus Zenfone 8 w tej cenie musicie wybrać sklep x-kom i tam powinien automatycznie pojawić się kod rabatowy. Dlatego ten zakup w tej cenie jest bez jakiegokolwiek kombinowania. Jednak, czy warto wybierać ten model w tym roku?

zenfone 8 glowne1

Asus Zenfone 8 wprowadzono na rynek w drugim kwartale 2021 roku. Trzeba pamiętać o tym, że Asus nie za bardzo dba o swoich użytkowników jeśli chodzi o aktualizacje Androida. Ten smartfon nie otrzyma, przynajmniej oficjalnie, systemu Android 14. Wsparcie dla Zenfone 8 zakończyło się wraz z aktualizacją do Androida 13. Firma obiecywała dwa lata aktualizacji systemu i na tym się skończyło.

Na szczęście, jeśli kogoś to interesuje, to Zenfone 8 wspierany jest przez społeczność użytkowników. Dzięki systemowi LineageOS będzie można zainstalować Android 14 na Asusie Zenfone 8. Jeśli jednak nie interesują Cię takie kombinacje, to sprawdź parametry tego smartfona. Do tej pory jest to kawał dobrego sprzętu. Tylko pamiętaj, że producent nie będzie już aktualizować tego modelu.

Zostaw odpowiedź