Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Wczoraj informowałem o tym, że na horyzoncie jest już stabilna wersja One UI 6 dla serii Galaxy S23. Wtedy też wspominałem, że Samsung zamierza jeszcze wydać ósmą poprawkę dla oprogramowanie One UI 6 Beta i właśnie się to dzieje. Nowa aktualizacja zawiera wersję oprogramowania oznaczoną ZWJ1. Na ten moment jest udostępniana w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Indiach. Jest jednak szansa, że reszta krajów, które biorą udział w programie Beta, wkrótce również otrzymają najnowszą poprawkę.

Samsung ma niezłe tempo i faktycznie może się okazać, że stabilna wersja najnowszego system pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Paczki plików ze stabilną wersją One UI 6 dla serii Galaxy S23 czekają na serwerach giganta i niebawem doczekamy się pierwszych opinii i recenzji. Chociaż już teraz można przeczytać i zobaczyć, że Samsung wykonał dużo dobrej pracy, bo oprogramowanie zbiera dużo pozytywnych recenzji.

W sieci pojawiły się już pierwsze filmy z ósmym wydaniem systemu w wersji Beta. Jeśli lubicie porównywać sobie różne systemy, to polecam poniższy filmik, który prezentuje. Jednak z pełną oceną należy poczekać na finalny produkt i pełne recenzje.

2 komentarze

Zostaw odpowiedź