Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istnienia czegoś takiego jak profile w Chrome. Od dłuższego czasu włączony profil jest w jakiś sposób eksponowany przy pasku wyszukiwarki. Jednak nie znam osoby, która korzystałaby z kilku profilów na jednej przeglądarce Chrome. Zmiany mają ułatwić przełączanie się użytkownikom.

chrome profile

Wprowadzono lepszą konfigurację, która pozwoli nadać motyw wybranym profilom. Dzięki temu łatwiej będzie można zwrócić uwagę na fakt poruszania się ponie swojej przestrzeni. W przypadku kilku członków rodziny ma to znaczenia, bo wyszukiwanie i zabawa na jakimś profilu użytkownika ma wpływ na jego wyniki również w smartfonie. Niestety, na tym ostatnim nie wprowadzono zmian.

Dla mnie ciągle jest to za mało, ale Google dobrze kombinuje. Brakuje mi podobnego rozwiązania w Firefox.

Nowa zakładka z profilami udostępniana jest od dzisiaj. Jeśli jej jeszcze nie widzisz, to standardowo musisz poczekać. Po wprowadzeniu zmian, po każdym uruchomieniu przeglądarki będzie można wybierać profil. Oczywiście jeśli są jakieś do wyboru.

Zostaw odpowiedź