Google Play Pass – co to jest i kiedy będzie w Polsce?

W tamtym roku ogłoszono nową usługę Google Play Pass. Jej założenie nie jest skomplikowane i działa na podobnej zasadzie, które możecie zobaczyć w Microsoft. Chodzi o abonament na gry i aplikacje w sklepie Google Play. Można było się domyślić.

Co tak naprawdę da nam abonament?

  • możliwość pobierania płatnych aplikacji za darmo,
  • brak reklam wewnątrz aplikacji,
  • darmowy dostęp do płatnych elementów wewnątrz aplikacji.

Oczywiście, nie jest zaskoczeniem, że usługa nie pojawiła się od razu w Polsce. Co więcej, do tej pory nie wystartowała nad Wisłą. Jest jednak nadzieja, bo Google Play Pass zawitała do takich krajów jak: Australii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Niemiec, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

W USA Google Play Pass kosztuje 4,99 dolarów miesięcznie lub 29,99 dolarów na rok. Co ciekawe, abonament można współdzielić z 5 członkami rodziny. Więc nie jest tak źle, tym bardziej, że w ramach abonamentu znajduje się wiele ciekawych gier i aplikacji. Baza jest ciągle rozwijana i nic tylko czekać aż pojawi się w Polsce. Tym bardziej, że wielu użytkowników ma dosyć mikropłatności, a Google Play Pass jednym zamachem likwiduje takie transakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
Czytaj dalej

Najlepsze mapy turystyczne do wędrówek po polskich górach.

Oczywiście, czasami zdarza mi się korzystać z Mapy.cz lub Locus Map, ale jeśli mam zaplanować dłuższą wędrówkę po górach, to pod uwagę biorę tylko i wyłącznie Mapa-trystyczna.pl. Nie pomijam wtedy papierowej wersji mapy, ale najwygodniej mi jest wędrować ze wspomnianą aplikacją. Już tłumaczę dlaczego.