Informacje o smartfonie Google Pixel 8a zaczęły pojawiać się jeszcze przed premierą Pixela 8. Już wtedy mogliśmy zobaczyć, jak będzie wyglądać tańsza wersja flagowca. Jednak wtedy mieliśmy do czynienia ze zdjęciami, których jakość pozostawiała wiele do życzenia. Dziś Google Pixel 8a możemy obejrzeć na nowych grafikach, które są zdecydowanie lepszej jakości.

Materiały pojawiły się dzięki znanej stronie Smartprix. Przyjrzycie się im uważnie i jestem ciekaw, czy wam również przeszkadza pewna część całego projektu.

google pixel 8a zdjecia1
google pixel 8a zdjecia12

Spore ramki w Google Pixel 8a.

Nie wiem jak wam, ale mi nie odpowiadają ramki w nadchodzącym smartfonie. Wiem, że mowa o wczesnych grafikach, które nie muszą pokrywać się w 100% z rzeczywistością. Jednak na poprzednich zdjęciach smartfona również widzieliśmy grube ramki. Jest to o tyle dziwne, bo Pixel 8a ma mieć mniejsze wymiary od Pixel 7a.

google pixel 8a zdjecia

Według najnowszych informacji Pixel 8a będzie mierzył 152.1 x 72.6 x 8.9mm, co czyni go nieco bardziej kompaktowym niż Pixel 7a, który mierzy 152.4 x 72.9 x 9.0mm. Najnowsza odsłona ma mieć ekran 2.5D, co również do mnie nie przemawia.

Smartfon ten na pewno zdobędzie uznanie wśród fanów marki. Tym bardziej, że będzie wyposażony w najnowszy procesor Tensor G3, który również napędza smartfony Pixel 8 i Pixel 8 Pro.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst