Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


ModelGoogle Chromecast 4.0 HD za 184 złotych.

Urządzenia Google Chromecast są bardzo popularne i trudno dziwić się, bo jest to dobry w i stosunkowo tani sprzęt. Dzięki niemu można w prosty sposób “odmłodzić” telewizor lub wskrzesić odbiorniki starszego typu, które nie posiadają funkcji smart TV.

Dziś mogę polecić przystawkę do TV Google Chromecast 4.0 HD, którą można kupić za 184 zł przez porównywarkę Ceneo. Można skorzystać z rabatu 25 złotych dla osób, które pierwszy raz kupują poprzez ten serwis.

Klikacie na ten link z produktem Chromecast i powinien pojawić się kod rabatowy, którego kopiujecie do schowka. Korzystacie z niego w momencie wybierania adresu i dostawy.

chromecast promocja

Moim zdaniem jest to dobra cena. Jeśli jednak chcielibyście zaoszczędzić jeszcze bardziej i nie jest wam obce kupowanie z zagranicznego Amazon, to śmiało możecie skorzystać z tej oferty. Na włoskim Amazonie cena z ten model wychodzi około 135 złotych +/- 10 zł (w zależności od przelicznika w banku). Czas oczekiwania jest troszkę dłuższy, ale oszczędność może sięgać prawie 50 złotych.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem takiego urządzenia, to zapraszam do tekstu o najlepszych przystawkach do telewizora.

Tutaj jeszcze dodam, że kod rabatowy powinien również zadziałać z innymi produktami. Więc, jeśli chcecie wykorzystać te 25 złotych, to możecie wybrać coś innego na Ceneo.

Zostaw odpowiedź