ModelGoogle Chromecast 4.0 HD za 184 złotych.

Urządzenia Google Chromecast są bardzo popularne i trudno dziwić się, bo jest to dobry w i stosunkowo tani sprzęt. Dzięki niemu można w prosty sposób „odmłodzić” telewizor lub wskrzesić odbiorniki starszego typu, które nie posiadają funkcji smart TV.

Dziś mogę polecić przystawkę do TV Google Chromecast 4.0 HD, którą można kupić za 184 zł przez porównywarkę Ceneo. Można skorzystać z rabatu 25 złotych dla osób, które pierwszy raz kupują poprzez ten serwis.

Klikacie na ten link z produktem Chromecast i powinien pojawić się kod rabatowy, którego kopiujecie do schowka. Korzystacie z niego w momencie wybierania adresu i dostawy.

chromecast promocja

Moim zdaniem jest to dobra cena. Jeśli jednak chcielibyście zaoszczędzić jeszcze bardziej i nie jest wam obce kupowanie z zagranicznego Amazon, to śmiało możecie skorzystać z tej oferty. Na włoskim Amazonie cena z ten model wychodzi około 135 złotych +/- 10 zł (w zależności od przelicznika w banku). Czas oczekiwania jest troszkę dłuższy, ale oszczędność może sięgać prawie 50 złotych.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem takiego urządzenia, to zapraszam do tekstu o najlepszych przystawkach do telewizora.

Tutaj jeszcze dodam, że kod rabatowy powinien również zadziałać z innymi produktami. Więc, jeśli chcecie wykorzystać te 25 złotych, to możecie wybrać coś innego na Ceneo.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst