Jeśli szukasz taniego telefonu z dobrą baterią, to dalej mogę Ci polecić Galaxy M34. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu jego cena spadła poniżej 900 złotych. Na Allegro ten model można kupić już za 870 złotych, z czasami zdarzają się jeszcze lepsze okazje.

Jaki czas temu napisałem również tekst, w którym przedstawiam najlepsze telefony do 1000 złotych. Jeśli jesteś zainteresowany takimi smartfonami, to serdecznie zapraszam do lektury.

Jeśli nie czytaliście jeszcze, to zapraszam was do mojej recenzji Galaxy M34 i szczerze mówiąc, dalej podpisuje się pod nią. Niewiele zmieniło się w kwestii mojego podejścia do tego telefonu. Jakiś czas temu myślałem, że ciężko mi będzie wrócić do niego po ponad miesięcznych testach Galaxy S24+, ale nie było tak źle.

Oczywiście, jest olbrzymia przepaść pomiędzy Galaxy M34, a flagowymi telefonami. Dlatego nie polecam tego modelu wymagającym użytkownikom. Jeśli jednak szukasz dobrego, w miarę wydajnego telefonu, to możesz rozważyć Galaxy M34. Tym bardziej, że ma on kilka plusów względem konkurencji. Na pierwszym miejscu wymieniłbym wyjście słuchawkowe i czytnik linii papilarnych z boku obudowy.

To są dwie rzeczy, które bardzo mi się podobają w tym modelu. Dzięki temu mogę podłączyć klasyczne słuchawki, a czytnik linii papilarnych jest bardzo dobry. W tańszych telefonach wolę czytnik w obudowie niż w ekranie. To drugie rozwiązanie nie jest tak precyzyjne, jeśli mowa o tańszych rozwiązaniach.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst