Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Galaxy M34, smartfon, którego recenzję znajdziecie na blogu, otrzymał w Polsce aktualizację do Androida 14 i One UI 6. Samsung dotrzymał obietnicy i wydał najnowszy system przed końcem roku, co zapowiadałem wcześniej. Jeśli czekacie na aktualizację dla innych modeli, to tutaj znajdziecie pełny harmonogram aktualizacji One UI 6.

Wróćmy jednak do aktualizacji dla Galaxy M34. Najnowsza wersja Android 14 i One UI 6 w Polsce pojawiła się wczoraj. Aktualizacja oznaczona jest jako M346B1DXU2BWL1 / M3461OXM2BWL2 / M346B1DXU2BWL1 i waży 2230,64 MB. Aktualizacja zawiera również poprawki zabezpieczeń z 1 listopada 2023. Poniżej możecie zobaczyć, niektóre nowe funkcje zawiera One UI 6 dla Galaxy M34. Na samym dole zrzut ekranu z pełną listą nowości, która znajduje się w aktualizacji.

To za mało czasu, aby ocenić nowy system na tym smartfonie, ale po pierwszych godzinach zauważyłem, że system zużywa mniej pamięci RAM. Oczywiście, zmian jest dużo więcej, bo można zauważyć je gołym okiem. Jednak system One UI 6 nie jest idealny na każdym modelu Samsung Galaxy. W niektórych przypadkach użytkownicy mocno narzekali i musieli czekać na poprawki. Ja na swoim Galaxy M34 nie mogę narzekać na aktualizację. Smartfon pracuje tak samo dobrze, jak w przypadku poprzedniej wersji One UI 5.1.

Poniżej zrzut ekranu opisujący prawie wszystkie zmiany i nowości w One UI 6 dla Galaxy M34. Jeśli chodzi o sprawdzenie, czy macie dostępną aktualizację, to musicie wejść w Ustawienia -> Aktualizacja oprogramowania -> Pobierz i zainstaluj. Jeśli nie pokazuje wam dostępności, to spróbujcie za kilka godzin. Pamiętajcie, że aktualizacja One UI 6 dla Galaxy M34 zajmuje sporo miejsca, więc pobierajcie ją w zasięgu sieci Wi-Fi.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

2 komentarze

Skomentuj mój tekst