Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Niektórych może zaskakiwać to, że Samsung postanowił aktualizować tańsze smartfony do najnowszego nakładki na Androida. Jednak wspominaliśmy już o tym i pokazywaliśmy listę smartfonów, które otrzymają One UI 6. Nas to wcale nie dziwi i czekaliśmy tylko, kiedy Galaxy A52s dołączy do programu Beta.

W końcu doczekaliśmy się i blog Sammobile poinformował, że koreańscy użytkownicy zaczęli otrzymywać zaproszenia do programu. W kolejce są posiadacze z Polski i miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymają dostęp do tej wersji oprogramowania Samsunga.

Samsung Galaxy A52s One UI 6 Beta 552x540 1

Jest to dobra wiadomość, bo Samsung Galaxy A52s jest bardzo popularnym modelem smartfona również w Polsce. Niektórzy dziwią się, że użytkownicy oczekują zaproszeń do programu z beta testami, ale w wielu przypadkach ma to dużo sensu. Dzięki takiemu programowi finalna wersja One UI 6 będzie bardziej stabilna, wolna od większych błędów, a to dzięki użytkownikom, którzy czekają właśnie na takie zaproszenia.

Im bardziej popularny smartfon, tym więcej osób bierze udział w testach, a to przekłada się na bardziej stabilne wydania i częstsze wydania nowszych wersji Beta. Idealnym przykładem jest Galaxy S23, który otrzymał już siódmą odsłonę oprogramowania One UI Beta. I szczerze pisząc, to ciężko mi nadążyć za tymi aktualizacjami i zmianami. Sam zatrzymałem się na piątym wydaniu dla flagowca.

Tutaj możecie poczytać o zmianach i nowościach w najnowszym One UI 6 – oprogramowaniu, które powinno trafić do smartfonów jeszcze w tym roku.

Zostaw odpowiedź