Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Rendery Galaxy A35 i Galaxy A55 zobaczyliśmy już dawno temu, ale dopiero teraz trafiają do nas zdjęcia dobrej jakości. Nowe materiały tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że obydwa telefony mogą być hitami sprzedażowymi. Oczywiście, smartfona Galaxy A55 ma zdecydowanie większe szanse, bo kierowany będzie do bardziej wymagającego użytkownika.

Galaxy A35 i Galaxy A55 na zdjęciach prasowych

Zdjęcia prasowe Galaxy A35 i Galaxy A55 zostały ujawnione przez znanego informatora Evana Blassa (@evleaks). Na materiałach prasowych widać, że Galaxy A35 ma ekran z otworem na kamerę selfie, co nadaje mu nowoczesny wygląd. To duży postęp w stosunku do Galaxy A34, który ma ekran z wycięciem w kształcie łezki. Tej zmiany oczekiwali potencjalni klienci, którzy unikali zakupu przyzwoitego Galaxy A34. Rozumiem ich stosunek do tej sprawy, bo sam miałem lekkie wątpliwości kupując Galaxy M34, który również posiada starszy design.

Galaxy A55 również zaskakuje: ma ramkę wykonaną z metalu. To pierwszy model z linii Galaxy A, który ma taką ramkę, co sprawia, że jest bardziej solidny i elegancki. To może być jedyna zewnętrzna różnica między Galaxy A35 a Galaxy A55. Patrząc na zdjęcia prasowe obu telefonów, nie dostrzegam między nimi różnicy w wyglądzie. Czy to mądry wybór? Moim zdaniem, to bardzo dobra decyzja. Tańsze telefony Samsung Galaxy przejmują najlepsze cechy z droższych modeli.

Galaxy A35 i Galaxy A55 zostały zaprojektowane z nową formą, którą nazwano „Key Island”. Obydwa telefony dostępne są w czterech kolorach: czarnym, zielonym, różowym i białym. W sieci pojawił się również obrazek, który sugeruje, że nowe modele Galaxy A będą spełniały pewne normy IP. Najprawdopodobniej chodzi o normę IP67, ale to nie powinno być zaskoczeniem, jeśli pamiętacie specyfikację Galaxy A34 i Galaxy A54.

Galaxy A35 i Galaxy A55 spełnią normę IP67.

Niektórzy twierdzą, że ramki telefonów są nieco cieńsze niż w poprzednich modelach. Ja jednak nie mam pewności, bo to tylko zdjęcia, które mogą być mylące. Aby ocenić takie szczegóły, musimy zaczekać na oficjalną premierę i opinie użytkowników.

Oba smartfony mają być zasilane baterią o pojemności 5,000 mAh i szybkim ładowaniem 25 W. Jak zwykle możemy spodziewać się, że nadchodzące urządzenia będą wyposażone w głośniki stereo i ekrany Super AMOLED. Galaxy A35 będzie miał procesor Exynos 1380, a Galaxy A55 będzie korzystał z nowego procesora Exynos 1480 z kartą graficzną Xclipse 530. Obydwa telefony prawdopodobnie będą miały 8 GB RAM, 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej i slot na karty microSD.

Niektórzy liczyli na 7-letnie wsparcie dla Galaxy A55, ale tak nie będzie. Najnowsze telefony będą standardowo wspierane przez pięć lat łatkami bezpieczeństwa i przez cztery lata aktualizacjami systemu. Galaxy A35 i Galaxy A55 zadebiutują z systemem Android 14 i One UI 6, więc klienci mogą liczyć na aktualizacje do Androida 18.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst