Jest oficjalna zapowiedź. Wiele na to wskazywało, było wiele plotek na ten temat. Wiemy już jednak, że Fifa 21 trafi do Google Stadia już 17 marca 2021 roku.

Dla mnie, jak i dla wielu użytkowników, jest to niesamowicie dobra wiadomość. Google Stadia jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie inwestują w sprzęt do grania i nie posiadają konsoli. Sprawdzałem Google Stadia w połączeniu z Cyberpunk 2077 i sprawdzało się to bardzo dobrze.

W przypadku Cyberpunka 2077 można grać na dwa sposoby. Podstawą jest oczywiście zakup gry przez platformę Stadia. Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z konta premium. Właśnie wtedy mamy dostęp do najlepszej jakości rozrywki. Jednak Stadia pozwala na granie również z wykorzystaniem darmowego konta.

Nie dotyczy to wszystkich gier zakupionych przez usługę Google. Czy będzie tak też w przypadku gry Fifa 21? Na ten moment nie udało mi się dowiedzieć.

Fifa 21 dołącza do takich gier sportowych jak NFL 21 i NBA 2K21. Mam nadzieję, że Google będzie na tyle miłe i udostępni wersję demonstracyjną Fify 21. Fajnie byłoby też zagrać, oczywiście po zakupie, za pomocą darmowego konta.

Jestem ciekaw obsługi na smartfonie, bez wykorzystania gamepada. Możemy obstawiać, że będzie lepiej niż w przypadku gier pokroju Cyberpunk 2077, ale radziłbym zaopatrzyć się w jakiś kontroler. Z kolei granie w Fifę na komputerze bez gamepada jest masochizmem, ale co kto lubi.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst