Ostatnio pojawiło się wiele informacji dotyczących Galaxy A55 i Galaxy A35, lecz jedną z zagadek pozostawała dokładna data jego premiery. Wcześniejsze spekulacje sugerowały, że może to nastąpić w marcu, co ostatecznie się potwierdziło.

Premiera Galaxy A35 i Galaxy A55 ma się odbyć już 11 marca, czyli za kilka dni. Wtedy poznamy ostateczną specyfikację, która jest prawie bez tajemnic, ceny i pierwsze recenzje użytkowników.

Najświeższe informacje dotyczące modeli A55 i A35 można znaleźć na Twitterze oraz na tej stronie internetowej. Oprócz wspomnianej już daty premiery, strona ta oferuje również zapowiedzi tych telefonów. Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Samsunga, aby otrzymywać powiadomienia o ich premierze.

Warto wspomnieć o kilku ważnych aspektach, które z pewnością zaciekawią potencjalnych nabywców tych telefonów. Mimo obiegających sieć plotek, Galaxy A35 i Galaxy A55 nie będą otrzymywać aktualizacji systemowych przez 7 lat.

Te spekulacje od samego początku należało postrzegać jako wymysły mające na celu przyciągnięcie uwagi. W rzeczywistości, oba modele będą wspierane przez łącznie 5 lat. Oznacza to, że przez pierwsze 4 lata użytkownicy mogą spodziewać się aktualizacji systemowych, a przez kolejne 5 lat – aktualizacji związanych z bezpieczeństwem.

Galaxy A55 zdjecia prawdziwe

Na koniec najnowsze zdjęcie, które prezentuje częściowy wygląd Galaxy A55. Tym razem nie mamy do czynienia z renderami, a z faktycznym wyglądem. Podobno jest to Galaxy A55, ale równie dobrze można napisać, że jest to Galaxy A35.

Oba modele prezentują się niemal identycznie. Decyzja o wyborze między nimi będzie więc opierała się głównie na różnicach specyfikacji technicznej, a nie na wyglądzie. Jest to zmiana w porównaniu do modeli A54 i A34, które różniły się bardziej pod względem designu.

Co jeszcze łączy te najnowsze modele? Prawdopodobnie żaden z nich nie zostanie wyposażony w najbardziej zaawansowane funkcje Galaxy AI, znane z linii Galaxy S24. Choć nie spodziewałem się tego, mam nadzieję na kilka nowości. Najnowsze modele serii A trafią na rynek z zainstalowanym interfejsem One UI 6.1.

Kto z Was czeka na te smartfony?

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst