Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

W minionym tygodniu Microsoft dokonał kilku ulepszeń w narzędziu Bing Czat.

W minionym tygodniu Microsoft wprowadził kilka ważnych ulepszeń do narzędzia Bing Czat, które zapewnia użytkownikom jeszcze lepsze doświadczenia podczas korzystania z tej platformy. Bing Czat to narzędzie do komunikacji online, które umożliwia rozmowy tekstowe i wideo między użytko

Microsoft stale wprowadza nowe funkcje i ulepszenia do Bing Czat. W zeszłym tygodniu miała miejsce premiera Windows Copilot w wersji podglądowej Windows, ale Bing Czat również zyskał kilka nowych możliwości, które warto poznać.wnikami. Dzięki nowym funkcjom i usprawnieniom, Microsoft dąży do zwiększenia wygody i efektywności korzystania z Bing Czat.

Teraz Czat Bing jest w stanie bardziej precyzyjnie odpowiadać na pytania związane ze sportem, na przykład dotyczące terminów meczów.

Stał się jeszcze bardziej przydatnym narzędziem dla miłośników sportu. Dzięki najnowszym aktualizacjom, jest w stanie bardziej precyzyjnie odpowiadać na pytania dotyczące terminów meczów i innych informacji związanych ze światem sportu. Niezależnie czy interesujesz się piłką nożną, koszykówką czy tenisem, Czat Bing dostarczy Ci niezbędne informacje w szybki i łatwy sposób. Teraz nie musisz już przeszukiwać internetu czy przeglądać różnych stron.

Ostatnia aktualizacja Bing Chat wprowadziła ulepszenia w sposobie udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące sportu. Teraz obsługuje ona znacznie większą gamę sportów zespołowych. Możesz zapytać Bing Chat o terminarz Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2023 lub o datę następnego meczu Angels vs. White Sox.

Czat zasilany sztuczną inteligencją od Microsoftu został ulepszony, aby lepiej odpowiadać na pytania dotyczące sportu. Na przykład, teraz może podać datę i czas nadchodzącego meczu. Dodatkowo, Bing Image Creator w Skype jest teraz dostępny dla użytkowników, co umożliwia generowanie obrazów w rozmowach na Skype.

Microsoft wprowadził funkcję Bing Image Creator do aplikacji Skype, co umożliwia użytkownikom tworzenie obrazów podczas prowadzenia rozmów. Dzięki temu można wyraźniej i kreatywniej komunikować się ze znajomymi i rodziną.

Teraz można korzystać z Bing Image Creator, aby generować obrazy w rozmowach na Skype. Po dodaniu Bing do rozmowy na Skype, wystarczy poprosić go o „wygenerowanie obrazu koali medytującej w lesie w stylu Pabla Picassa”. Będzie to doskonałe narzędzie do dodawania kreatywnych i interesujących grafik do Twoich rozmów.

Dokonano również zmian mających poprawić wydajność, które skutkują mniejszymi opóźnieniami w niektórych odpowiedziach czatu.

Bing Chat, stworzony przez firmę Microsoft, jest nieocenionym narzędziem dla wielu różnych branż. Dzięki najnowszym aktualizacjom wprowadzonym przez Microsoft, Bing Chat działa teraz jeszcze szybciej i bardziej efektywnie. Poprawki w wydajności chatbota sprawiają, że jest on w stanie lepiej odpowiadać na różnego rodzaju pytania użytkowników. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, korzystanie z Bing Chat przyspieszy Twoje codzienne obowiązki i zaoszczędzi czas oraz energię.

Obecnie pozostało nam tylko czekać na udostępnienie dla wszystkich użytkowników funkcji Copilot w aplikacji Word.

Funkcja Copilot w aplikacji Word to innowacyjne narzędzie, które pomoże nam zaoszczędzić czas i energię podczas pisania. Obecnie czekamy z niecierpliwością na jej udostępnienie dla wszystkich użytkowników. Dzięki tej funkcji będziemy mieli możliwość skorzystania z pomocy sztucznej inteligencji, która będzie w stanie zaproponować nam sugestie dotyczące treści i struktury naszego tekstu. To prawdziwie rewolucyjne rozwiązanie, które usprawni proces tworzenia dokumentów oraz pozwoli nam osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie.

źródło: Microsoft

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst