Od godzin porannych 16 stycznia 2024 roku klienci Inea zgłaszają problemy z dostępem do internetu i telewizji. Usługi są okresowo niedostępne, a ich przywrócenia nie doczekano się w wielu miejscach. Problem dotyczy na pewno Poznania i okolicznych miast.

Również w serwisie Downdetector można znaleźć informacje o problemach z usługami Inea. W dodatku strona internetowa dostawcy jest niedostępna. Niestety, ale nie wiemy, kiedy usterka zostanie naprawiona. Jeśli możecie, to próbujcie skorzystać z internetu ze smartfona.

Większe problemy mają osoby, które korzystają z telewizji Hiway, która z wykorzystaniem internetu. No i logiczne jest, że bez dostępu internetu nie ma również telewizji. Więc, wielu klientów straciło dostęp do dwóch usług jednocześnie.

Nie próbujcie dzwonić do Inei, bo linie są przeciążone. Niektórym użytkownikom napisali krótkie komentarze:

Witaj! Obecnie na naszej sieci występuje rozległa awaria. Nasze służby techniczne pracują nad tym, aby jak najszybciej ją usunąć. Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności.

Awaria internetu w Inei została zgłoszona w Poznaniu, Luboniu koło Poznania, Mosinie, Ostrowie Wielkopolskim i wielu innych miastach, w których firma świadczy usługi. Jeśli macie jakieś informacje, to piszcie w komentarzach.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst