Jeśli marzysz o smartfonie iPhone 15, to teraz masz dobrą okazję, a nawet dwie. Oczywiście, dla wielu osób cena ponad 4000 złotych nadal będzie absurdalna, jeśli mówimy o niej jako o atrakcyjnej. Jednak prawda jest taka, że w polskich sklepach smartfony Apple są drogie i cena 4149 złotych za iPhone 15 jest okazją. Telefon możecie nabyć w sklepie Sferis, a nie od wątpliwych kont na Amazonie.

Zrzut ekranu 1 1 2024 112531 www.sferis.pl

Niestety, ale sklep Sferis nie oferuje zakupu na raty 0%. Więc, jeśli myślicie nad zakupem, to lepiej zapłacić za smartfona w całości. W sklepi można skorzystać z rat, ale trzeba wziąć pod uwagę oprocentowanie. Weźmy pod lupę ofertę Credit Agricole – bank, który oferuje niższe raty. Jednak i tak przepłacicie dosyć sporo, nawet w przypadku 20 rat. Wtedy smartfon będzie ostatecznie kosztować 4 605,60, co daje cenę wyższą o 456,60. Im więcej rat, tym więcej przepłacacie.

Zrzut ekranu 1 1 2024 11456 koszyk.ceneo .pl

Drugą okazję prezentuje sklep Deluxury, który oferuje iPhone 15 jeszcze taniej, bo za 4096 złotych. Tutaj nie ma żadnej opcji zakupu na raty, ale jest inny plus tej oferty. Oprócz tego, że oferta na smartfona jest korzystniejsza, to można dokonać zakupy bezpośrednio z poziomu Ceneo. Dzięki temu możecie skorzystać z Programu Ochrony Kupujących. Jest to dobre rozwiązanie jeśli ktoś boi się mniej znanych sklepów, a do takich wiele osób może zaliczyć sklep Deluxury. Nie jest to anonimowy adres w sieci, bo istnieje w niej od wielu lat, ale ochrony nigdy za wiele.

W mojej ocenie iPhone 15 jest jednym z najlepszych smartfonów 2023 roku. Wiem, że wiele osób hejtuje produkty tej marki i muszę przyznać, że gigant czasami sam się podkłada. Bo ciężko wytłumaczyć niskie odświeżanie ekranu w tej cenie. Jednak pomijając ten aspekt uważam, że jest to fenomenalny sprzęt ze świetnym oprogramowaniem. Oczywiście, takie połączenie wymaga nauki, jeśli przesiadacie się ze smartfona z Androidem. System iOS to duża zmiana nawyków. Dlatego też lepiej przemyśleć taki przeskok.

Jeśli szukacie czegoś podobnego, ale w świecie Androida, to zapraszam do rankingu smartfonów Samsung Galaxy.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst