Najpierw pojawiały się plotki, że iPhone 15 Ultra może zastąpić model iPhone 15 Pro Max. Jednak według najnowszych informacji wersja Ultra ma powstać obok wersji Pro Max, a nie ją zastąpić. To daje ciekawszy obraz całej sytuacji, bo dzięki takiemu ruchowi smartfony Apple nie tylko zwiększą ekrany, ale powiększy się ich portfolio.

Jest to jedna z ciekawszych informacji o smartfonach Apple, zaraz obok wiadomości o powstawaniu tańszego i dobrego smartfona iPhone. Do końca nie wiadomo, czym miałby się wyróżniać model Ultra. Plotka głosi, że Apple miałoby montować w nim jeszcze lepsze aparaty. W iPhone 15 Ultra miałby znaleźć się aparat peryskopowy. Wcześniej o tym parametrze mówiło się w odniesieniu do iPhone 15 Pro Max.

Apple mogło dojść do wniosku, że produkcja smartfona z tak drogim aparatem mogłaby podnieść cenę zbyt drastycznie. Więc może postanowili, że wprowadzą jeszcze droższego iPhone’a i tak wpadli na pomysł serii Ultra. Skoro Samsung ma swojego Ultrasa, to dlaczego Apple ma go nie mieć?

Przekonamy się już we wrześniu, kiedy firma zaprezentuje swoje najnowsze dzieci: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro (Max?) i iPhone 15 Ultra. Będzie ciekawie. Na pewno będzie fantastycznie.

Zdjęcie główne przedstawia wczesne grafiki iPhone 15.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst