Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


iPhone 15 Pro Max to smartfon z górnej półki, który zasłużenie zajmuje wysokie miejsce w rankingach. Apple od lat zapewnia wysoką jakość swoich telefonów, co pokazują wyniki rankingów DXOMARK.

iPhone 15 Pro Max na czwartym miejscu.

Test iPhone 15 Pro Max pokazuje, że jest to smartfon z najwyższej półki. Zdobył 4 miejsce w rankingu wyświetlaczy DXOMARK. Wyprzedzają go tylko Honor Magic 5 Pro i Google Pixel Fold (oba na wspólnym drugim miejscu).

Ekran iPhone 15 z widokiem z przodu, na ekran

Samsung Galaxy Z Fold 5 zajmuje pierwsze miejsce na liście z wynikiem 152 punktów, wyprzedzając o trzy punkty nowy flagowiec Apple. Najnowszy iPhone zdobył 149 punktów i zajął czwarte miejsce ex aequo z następującymi smartfonami: iPhone 15 Pro Max, 14 Pro Max, 14 Pro i Galaxy Flip 5.

Jednak musimy przyznać, że różnice między tymi smartfonami są znikome. Wszystkie modele mają wyświetlacze z górnej półki.

Recenzje smartfonów iPhone.

Recenzje smartfonów iPhone 15 zaczęły pojawiać się w sieci. Zaczniemy od najbardziej znanego blogera technologicznego w sieci.

Z kolei Polski vloger porównał iPhone 15 Pro z iPhone 14 Pro. Jak to wszystko wyszło? Możesz zobaczyć to na załączonym filmie.

Zostaw odpowiedź