iPhone 15 Pro Max to smartfon z górnej półki, który zasłużenie zajmuje wysokie miejsce w rankingach. Apple od lat zapewnia wysoką jakość swoich telefonów, co pokazują wyniki rankingów DXOMARK.

iPhone 15 Pro Max na czwartym miejscu.

Test iPhone 15 Pro Max pokazuje, że jest to smartfon z najwyższej półki. Zdobył 4 miejsce w rankingu wyświetlaczy DXOMARK. Wyprzedzają go tylko Honor Magic 5 Pro i Google Pixel Fold (oba na wspólnym drugim miejscu).

Ekran iPhone 15 z widokiem z przodu, na ekran

Samsung Galaxy Z Fold 5 zajmuje pierwsze miejsce na liście z wynikiem 152 punktów, wyprzedzając o trzy punkty nowy flagowiec Apple. Najnowszy iPhone zdobył 149 punktów i zajął czwarte miejsce ex aequo z następującymi smartfonami: iPhone 15 Pro Max, 14 Pro Max, 14 Pro i Galaxy Flip 5.

Jednak musimy przyznać, że różnice między tymi smartfonami są znikome. Wszystkie modele mają wyświetlacze z górnej półki.

Recenzje smartfonów iPhone.

Recenzje smartfonów iPhone 15 zaczęły pojawiać się w sieci. Zaczniemy od najbardziej znanego blogera technologicznego w sieci.

Z kolei Polski vloger porównał iPhone 15 Pro z iPhone 14 Pro. Jak to wszystko wyszło? Możesz zobaczyć to na załączonym filmie.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst