CHatGPT na Androida jest już dostępny dla wszystkich mieszkańców w Polsce. Jakiś czas temu w sklepie Google Play pojawiła się wzmianka o aplikacji ChatGPT. Można było zarejestrować swoje konto z prośbą o instalację aplikacji gdy pojawi się oficjalnie w danym kraju. Dziś nastąpiła taka sytuacja i użytkownicy z Polski mogą korzystać z oficjalnej aplikacji ChatGPT na Androidzie. Czy warto?

Aplikacja ChatGPT na Androida w Polsce.

Jeśli nie korzystaliście wcześniej z żadnego z narzędzi AI, to będziecie pod wrażeniem. Jeśli mieliście już kontakt z jakimkolwiek czatem AI, to przyjmiecie tę aplikację z przyjemnością. Działa tak, jak powinna i ma dostęp do historii rozmów z wersji webowej.

Screenshot 20230731 202242

Aplikacja ChatGPT przyda się w codziennym użytkowaniu, bo zdecydowanie działa lepiej niż, moim zdaniem, ociężały i zdefragmentowany Czat Bing. Tego ostatniego poprawili, ale i tak daleko mu do szybkości ChatGPT. Przewagą produktu Micsorosft nad tym od OpenAI jest to, że za darmo możecie skorzystać z wersji GPT – 4.0. Natomiast aplikacja ChatGPT w wersji darmowej posiłkuje się językiem GPT – 3.5, bez dostępu do wyszukiwarki.

ChatGPT na Androida pobierzecie tutaj.

ChatGPT sprawdzi się nie tylko w prostych zadaniach jak stworzenie jadłospisu na cały tydzień, prostych ćwiczeń na siłownie, przygotowaniu kosztorysu itp. ChatGPT dobrze radzi sobie również z pomocą w programowaniu i tworzeniu stron internetowych. Oczywiście, nie zastąpi on profesjonalisty, ale na pewno pozwoli zaoszczędzić w przypadku drobnych prac lub porad. ChatGPT można wykorzystać w wielu miejscach i jeśli ktoś będzie korzystał z niego z głową, to może być naprawdę potężne narzędzie.Screenshot 20230731 202502

Dzięki swojej zdolności do generowania tekstów na podstawie zadanego kontekstu, ChatGPT może pomóc w pisaniu kodu, rozwiązywaniu problemów programistycznych i tworzeniu dosyć zaawansowanych stron internetowych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym programistą czy doświadczonym twórcą stron, ChatGPT jest bardzo pomocny. Dzięki takim narzędziom wejście w świat programowania jest zdecydowanie łatwiejsze.

Bez wątpienia, AI pomaga zaoszczędzić czas i energię także copywriterom. Oczywiście, nie zastąpi on doświadczonego profesjonalisty, ale z pewnością może być nieocenionym wsparciem przy drobnych zadaniach lub potrzebie porady. ChatGPT można wykorzystać w wielu różnych miejscach i jeśli używa się go odpowiedzialnie i z umiarem, może stać się naprawdę potężnym narzędziem.

Nie napisze on tak dobrego artykułu jak człowiek, co pokazywałem w tym artykule, ale sztuczna inteligencja potrafi już wspomóc pisanie. Nie zastąpi doświadczenia i wiedzy, ale potrafi dobrze parafrazować i rozszerzać akapity. Przydaje się również w podsumowaniu dłuższych tekstów lub w wypunktowaniu najważniejszych parametrów danego sprzętu.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane
Skomentuj mój tekst