Temat oprogramowania One UI 6.0 jest bardzo popularny, również w Polsce. Jakiś czas temu Samsung udostępnił na stronie informację, że One UI 6 Beta zostanie udostępnione w Polsce. Do tej pory nie mieliśmy informacji, kiedy Polacy będą mogli skorzystać z programu, ale w najbliższym czasie może się to zmienić.

Przeczytaj również: Samsung Galaxy S23 FE może pojawić się już we wrześniu.

https://www.youtube.com/watch?v=X4Lpdc3mhMM&

One UI 6.0 Beta 2 jeszcze w tym miesiącu?

W serwisie Community Samsung pojawiła się ciekawa wiadomość, od jednego z moderatorów. Poniżej przetłumaczona przez Tłumacza Google:

one ui 6 beta 2

To daje nam podstawy sądzić, że Samsung może zwolnić blokadę dla Polski. Drugi etap aktualizacji, wraz z poprawkami, może przynieść oczekiwane zmiany. Polska jest jednym z nielicznych krajów na świecie, który jest w kolejce do testowania najnowszej wersji One UI 6.

Aktualizacja oprogramowania do kolejnej wersji ma nastąpić pod koniec sierpnia lub na początku września. Czy to spowoduje, że Polacy będą mogli w końcu zainstalować One UI 6 Beta? Jest bardzo duże prawdopodobieństwo. Warto jednak śledzić wątek na polskiej stronie Społeczności Samsung. Jeśli Beta zostanie udostępniona dla Polski, to informacja powinna pojawić się na forum.

Tutaj znajduje się lista smartfonów Samsunga, które otrzymają One UI 6.

one ui 6 pogoda

Pierwsze publiczne stabilne kompilacje One UI 6 prawdopodobnie zobaczymy do końca października 2023 r. Ponieważ One UI 6 będzie oparty na Androidzie 14, Samsung będzie musiał poczekać, aż Google oficjalnie uruchomi stabilne wersje Androida 14, to ma nastąpić wraz z premierą Google Pixel 8. Oczekuje się, że nastąpi to pod koniec września lub na początku października.

Czy zachęcam do brania udziału w takich beta testach? Z doświadczenia wiem, że wczesny etap jest bardzo ryzykowny i jeśli smartfon służy wam do pracy, to nie róbcie tego. Lepiej poczekać na stabilną wersję systemu.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst