Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Trochę to było dziwne, że Samsung pomijał swojego ubiegłorocznego flagowca. Aktualizację One UI 6 Beta zaczęły otrzymywać smartfony Galaxy A34 i Galaxy A54, ale zapomniano o jednym z najpopularniejszych modeli.

Samsung Galaxy S23 otrzymał już kolejne poprawki w ramach One UI 6 Beta, a o wersji S22 była cicho. Do tej pory, bo producent w końcu postanowił podzielić się aktualizacją dla tego modelu.

Oprogramowanie One UI 6 dla Galaxy S22 na ten moment dostępne jest w Korei Południowej. Jednak taki proces znany już był w przypadku wyżej opisywanych modeli i wiemy, że niebawem aktualizacja powinna trafić również do innych krajów.

One UI 6 dla Galaxy S22 wprowadza szereg nowości i ulepszeń. Zmiany powinny być takie same jak w przypadku Samsunga Galaxy S23. Już wcześniej opisywałem nowe funkcje i zmiany w One UI 6. Możecie tam też znaleźć materiały wideo prezentujące nowe oprogramowanie Samsunga.

Tutaj znajdziecie pełną listę smartfonów, które otrzymają aktualizację One UI 6.

Zostaw odpowiedź