Reklama

Reklama Tracking Image Advertisement Tracking Exactag Tracking Adnxs Tracking

Przeczytaj również: Recenzja Galaxy S24+ po miesiącu korzystania – czy warto było?

Sprawdźcie swoje telefony Galaxy S23, bo najnowsza wersja systemu One UI 6.1 może być już dostępna. Jak donosi Sammobile – aktualizacja One UI 6.1 dla Galaxy S23 zaczęła się pojawiać w Europie, zaraz po premierze w USA.

Najnowsza aktualizacja dotyczy posiadaczy telefonów Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra i mogą oni spodziewać się aktualizacji do najnowszej wersji nakładki jeszcze dziś. Dotyczy to większości krajów w Europie, ale niestety nie doprecyzowano o jakie dokładnie im chodziło.

Samsung zapowiedział, że wszystkie warianty serii Galaxy S23 otrzymają aktualizację do One UI 6.1 od 28 marca. Dzisiaj aktualizację otrzymają również użytkownicy Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Tab S9. Niestety, ale nie ma też informacji o dostępności One UI 6.1 dla Galaxy S23 FE, ale podejrzewam, że ona również pojawi się w ciągu najbliższego czasu.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji One UI 6.1 dla twojego urządzenia z serii Galaxy S23, wejdź w menu Ustawienia, następnie wybierz „Aktualizacja oprogramowania” i kliknij „Pobierz i zainstaluj”. Z uwagi na rozmiar aktualizacji wynoszący 3 GB, zalecane jest skorzystanie z sieci Wi-Fi.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst