Kalendarz Google to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą lepiej zarządzać swoim czasem i planować swoje zadania. To nie tylko prosty kalendarz, ale także potężne narzędzie, które integruje się z innymi usługami Google i pozwala na łatwą współpracę z innymi osobami.

Codziennie korzystam z Kalendarza Google. Uważam, że jest jednym z najlepszych narzędzi jakie powstało w stajni Google. Aplikacja webowa jest fenomenalna i tylko w aplikacji na Androida zmieniłbym kilka rzeczy.

Dla mnie, przynajmniej jeśli chodzi o kalendarze na Androida, wzorem jest kalendarz od Samsunga. Niestety, ale jest on dostępny tylko dla posiadaczy smartfonów tej firmy. Jest to część ekosystemu Samsunga, za co cenię tę firmę.

Na szczęście Google co chwilę poprawia swój produkt i teraz wprowadził bardzo małą, ale bardzo przydatną rzecz.

Screenshot 2023 09 29 16 54 27 23 3481fdfaf807158df2e382fd7e3ae703

Nowa funkcja w Kalendarzu jest prawie niezauważalna, ale może być przydatna. W prawym górnym rogu ekranu, obok pola wyszukiwania i przełączania kont, znajdziesz teraz przycisk z aktualną datą. To niewielka zmiana w porównaniu z poprzednią ikoną kalendarza z kropką, która nie mówiła nic konkretnego.

Wcześniej wyglądało to tak.

kalendarz google

Niby nic, ale mi to pomaga. Nie ma to jak napisać tekst na kilka akapitów, o tak drobnej zmianie w aplikacji 😉 Więc jako bonus dorzucam ciekawy materiał wideo.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst