Aktualizacja Androida 14 dla Galaxy S21 FE dotarła do kolejnych krajów. Dwa tygodnie temu wersja Snapdragon telefonu zaczęła otrzymywać nowy system operacyjny w USA, a teraz aktualizacja jest dostępna również dla wersji Exynos Galaxy S21 FE w Europie. Na pewno ucieszy to wielu użytkowników w Polsce, bo smartfon ten jest bardzo popularny u nas w kraju. Może nie zdobył takiego uznania jak „kultowy” Galaxy S20 FE, ale śmiało można go jeszcze polecać. Tym bardziej, że w tym momencie jego cena jest bardzo korzystna.

Trzeba pamiętać o tym, że Android 14 i One UI 6 dla Galaxy S21 FE, to nie ostatnia aktualizacja producenta. Smartfon otrzyma jeszcze dwie duże aktualizacje systemu (do Androida 16) i będzie otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń do roku 2027. W tym miejscu możecie sprawdzić do kiedy Samsung wspiera smartfony Galaxy.

Galaxy S21 FE android 14

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego w wersji G990EXXU7FWK6 jest dostępna dla Afganistanu, Egiptu, Indii, Indonezji, Iraku, Malezji, Maroka, Pakistanu, Panamy, Arabii Saudyjskiej, Tajlandii, Holandii, Filipin i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tyle z bardziej oficjalnych informacji. Jednak niektórzy użytkownicy w Polsce również zauważyli nowe oprogramowanie na swoich egzemplarzach. Aktualizacja zawiera również poprawkę bezpieczeństwa z grudnia 2023 r., która usuwa 75 luk w zabezpieczeniach znalezionych w poprzednim oprogramowaniu.

Galaxy S21 FE do pewnego momentu był najnowszym smartfonem z serii Fan Edition. Wtedy na salony wkroczył model Galaxy S23 FE, którego można już kupić w Polsce. Obydwa modele mogę śmiało polecić i wszystko zależy czego oczekujecie od „flagowca”. Tutaj zwróciłbym uwagę na jedną ważną rzecz – baterię. W modelu Galaxy S23 FE jest ona wydajniejsza. Wielu użytkowników narzeka na średni czas pracy smartfona Galaxy S21 FE. Ja jednak nie byłbym tak sceptycznie nastawiony do tego modelu. Wszystko zależy od tego, jak skonfigurujecie swojego smartfona.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst