Nowy budżetowy model od Nothing, Phone 2a, ma trafić na rynek już 5 marca. Ma być jeszcze lepiej wyceniony od swojego poprzednika i droższego brata – Nothing Phone 2.

Dzięki oficjalnemu zwiastunowi, który pojawił się dziś rano, wiemy już, że Phone 2a będzie miał charakterystyczne dla marki oświetlenie na tyle obudowy. Jednak, ta funkcja ma być w prostszej formie niż w modelu Nothing Phone 2. Dodatkowo, wyciekły zdjęcia pokazujące nową orientację wyspy aparatu i świeże opcje kolorystyczne.

nothing phone 2a zdjecia promocyjne

Od grudnia krążyły plotki dotyczące ceny, specyfikacji i designu najnowszego telefonu Nothing – Phone 2a. Teraz, kiedy Nothing potwierdziło użycie procesora MediaTek Dimensity 7200 Pro, a także obaliło teorie o braku charakterystycznego podświetlenia, mamy jasny obraz tego, czego możemy się spodziewać.

Wczoraj rano pojawił się tweet, w którym firma Nothing zdradziła więcej szczegółów na temat Phone 2a. Dzięki tej informacji dowiedzieliśmy się o premierze, która ma nastąpić 5 marca. Poznaliśmy też oficjalny wygląd telefonu Phone 2a. Dodam od siebie, że podobała mi się ta zapowiedź i lubię takie kreatywne formy promocji.

Mimo rosnącej liczby informacji na temat Phone 2a, nadal nie wiem, kiedy telefon pojawi się w Europie, a tym bardziej w Polsce.

Na blogu mogą pojawiać się linki partnerskie. Dzięki Tobie mogę być niezależny. To nic nie kosztuje. Dziękuję!

Dołącz do klubu Androidowy!
Jest nas 500+

* wymagane

Autor na blogu technologicznym Androidowy.pl Od ponad 13 lat w branży technologicznej. Technologia ma być praktyczna.

Skomentuj mój tekst