Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać Androidowy.pl. Gdy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, tworzy się magia i możemy otrzymać prowizję partnerską. Dzięki temu pozostajemy niezależni i bezstronni. Dziękujemy.


Gry na Androida są bardzo popularne i wiele osób szuka nowych tytułów. W ostatnim czasie postanowiłem sprawdzić kilka z nich i przyjrzeć się niektórym recenzjom.

Wczoraj też trafiłem na Youtube na świeży materiał wideo, który prezentuje 10 fajnych i godnych polecenia gier na Androida. Jeśli szukacie czegoś świeżego, to może zainteresuje was kilka pozycji.

Ciekawe gry na Androida – lista:


10.War Thunder Mobile

9.Undawn

8.Snowbreak Containment Zone

7.Disney Speedstorm

6.Farlight 84

5.Laya’s Horizon

4.Harry Potter Magic Awakened

3.Honkai Star Rail

2.Blood Strike

1.Racing Master (zapowiedź)

Gry na Androida są coraz lepsze pod względem wizualnym i jakością rozrywki. Jeszcze nie tak dawno podniecaliśmy się grami typu Angry Birds, które były niesamowicie popularne. Rynek się zmienił, smartfony są coraz lepsze. Więc gry mogą być bardziej wymagające i ładniejsze.

Wystarczy wspomnieć, że Apple chce wnieść na jeszcze wyższy poziom gry mobilne. Wszystko dzięki najnowszym smartfonom iPhone 15. Mam nadzieję, że gry na Androida również będą coraz lepsze.

Zostaw odpowiedź